Apie mus

    „Boltlita“ –prekybos įmonė, kurioje vykdoma tiek didmeninė, tiek, mažmeminė prekyba. Įmonės specializacija yra  tvirtinimo elementai mechaniniai ir elektriniai įrankiai, metalo gaminiai, montavimo medžiagos ir kita. Mūsų įmoneje galite įsigyti importuotų gaminių iš įvairių pasaulio šalių:  Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos, Olandijos, Suomijos, Čekijos, Slovakijos, Indijos, Taivano ir Kinijos. Jei ieškote kokybiškų gaminių, mes mielai jums padėsime. Galime pasiūlyti didelį asortimentą: varžtų, sraigtų, veržlių iš plieno, nerūdijančio plieno ir spalvotų metalų, plokščių poveržlių, spyruoklinių ir kt., vielokaiščių, smeigių, srieginių strypų, medsraigčių, savisriegių, kniedžių, kniedžių veržlių, tvirtinimo elementų greitam montažui, mūrvinių, inkarinių tvirtinimų, kaiščių, kaiščių termoizoliacinėms medžiagoms tvirtinti, detalių medinių konstrukcijų sujungimui, statybinių, suktų, sraigtinių, rievėtų vinių, cinkuotų ir nerūdijančio plieninių lynų, suvirinimo elektrodų, grąžtų, atpjovimo, ir šlifavimo diskų ir kita.    

Tvirtinimo detalių asortimentas platus, todėl pas mus galės išsirinkti, net išrankiausias klientas. Klientų patogumui galime pasiūlyti ir elektrinių, rankinių, suvitinimo įrankių, bei kitų darbo priemonių. 

Mūsų prekių asortimente galite rasti labai platų įvairios paskirties tvirtinimo detalių asortimentą pagal DIN, ISO, EN standartus. Taip pat tiekiame nestandartizuotas tvirtinimo detales statyboms, žemės ūkiui, gamybai, servisams bei mažmeninės prekybos tinklams. Mūsų prekių tiekėjai – Europos bei Rytų šalių kompanijos, garantuojančios aukštą kokybę ir stabilius pristatymo terminus.

Mūsų įmonės sandėliuose  yra daugiau nei 35 000 pavadinimų tvirtinimo elementų, o įnoringas klientas sau reikiamą prekę gali pasirinkti net iš 200 000 pavadinimų tvirtinimo elementų, metalo gaminių, įrankių ir kitų statyboje, pramonėje, gamyboje ir prekyboje naudojamų medžiagų.

Jei turite savo statybos ar prekybos įmonę ir neturite kur sandėliuoti produkcijos, mes turime jums sprendimą. Tvirtinimo elementus galite laikyti mūsų sandėliuose, tai palengvins jūsų įmonės ir tiekimo skyriaus darbą. Esame tokioje geografinėje padėtyje, kad galime aptarnauti klinetus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Kiekvienais metais stengiamės pateikti kuo daugiau naujų produktų, atitinkančių verslo partnerių poreikius ir įmonės veiklos specifiką. Nuo įmonės įkūrimo dienos įmonės siūlomų tvirtinimo detalių asortimentas išaugo beveik dešimt kartų. Todėl užsukite pas mus ir patys tuo įsitikinkite. 
 
Mūsų filosofija:

 • Kainos ir kokybės santykis patrauklus kiekvienam klientui
 • Prekės sandėliuojamos mūsų sandėliuose, todėl galime užtikrinti, pristatymą laiku
 • Po užsakymo greitai ir operatyviai pristatome prekes
 • Nuolat plečiame prekių asortimentą
 • Pastoviems klientams taikomos nuolaidos
 • Sudarius ilgalaikio tiekimo sutartis arba prekes užsakant iš anksto – ypatingos nuolaidos
 • Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 24h!!!

Mūsų klientai:

 • Statybinių medžiagų parduotuvės
 • Specializuotos tvirtinimo detalių parduotuvės
 • Įmonės prekiaujančios plieninėmis sienų ir stogo dangomis
 • Didmeninės prekybos įmonės
 • Baldininkai
 • Statybinės organizacijos
 • Įvairios gamybinės įmonės

Mūsų kompetencija – tik gerai, geriau – geriausiai  ir visada laiku!!!

Pasigedote jums reikalingų tvirtinimo detalių? Galime pristatyti retai Lietuvos rinkoje randamus produktus iš specialių medžiagų (metalas arba išvestinės medžiagos). Terminai ir kiekiai derinami pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. 

 Analizuodami rinkos pokyčius bei nuolat plėsdami tvirtinimo detalių asortimentą visada pasiūlysime optimalų ir konkurencingą sprendimą, patrauklias kainas ir lanksčius atsiskaitymo būdus. Taip pat kviečiame sudaryti ilgalaikio tiekimo sutartis, pagal kurias gausite DAR DIDESNES nuolaidas.

Prieš rinkdamiesi tvirtinimo elementus pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Tai padės užtikrinti, kokybišką projektų įgyvendinimą. 
Teikiame konsultacijas apie tvirtinimo detales ir įrankius.