PENOSIL Premium Epoxy Fix&Coat 507 epoksidinė derva

PENOSIL Premium Epoxy Fix&Coat 507 epoksidinė derva

PENOSIL Premium Epoxy Fix&Coat 507 epoksidinė derva

EAN 4743307102300

PRODUKTO APRAŠYMAS Ypač stiprūs, skaidrūs dvikomponenčiai klijai, skirti įvairioms kietoms medžiagoms klijuoti. Epoksidinė derva taip pat tinkama įtrūkimų, plyšių užpildymui arba kaip apsauginis sluoksnis.
SPALVA Bespalvė
PAKUOTĖ 1 l rinkinyje yra 665 ml pagrindinės medžiagos ir 335 ml kietiklio.
PAGRINDINĖS SAVYBĖS Ypač stiprūs skaidrūs klijai be tirpiklių.
Epoksidinė derva tinka kietoms medžiagoms klijuoti.
NAUDOJIMO SRITYS Įvairioms kietoms medžiagoms klijuoti. Gali būti naudojamas kaip apsauginis sluoksnis arba užpildo masė.
Stiklinėms medžiagoms klijuoti taisant sutrūkimus, siekiant atstatyti paviršiaus tvirtumą. Stingstant susidaro standi ir stipri lipni jungtis, kurią galima šlifuoti, gręžti, klijuoti ir dažyti.
Sustingę epoksidiniai klijai yra atsparūs tirpikliams, vandeniui, šarmams ir silpnosioms rūgštims, taip pat aliejams ir benzinui.
SUKIMBA SU Metalu
Stiklu
Akmeniu
Įvairiais plastikais
Keramika
Mediena
NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS Pagrindas turi būti tvirtas, švarus ir be dulkių. Atsilaisvinusias arba nusidėvėjusias dalis nuimkite mechaninėmis priemonėmis. Jei reikia, paviršių galima pašiaušti. Tinkamiausia paviršiaus ir aplinkos temperatūra yra nuo +15 °C iki +25 °C. Komponentai turi būti dozuojami tinkamu santykiu su maišoma baze ir maišomi lazdele arba mentele, kad jie gerai susimaišytų tarpusavyje. Klijams tepti ant paviršiaus naudokite maišymo lazdelę, mentelę, šepetį ar volelį. Netinkamai dozavus ar nepakankamai sumaišius pablogėja klijų jungties kokybė, o kraštutiniais atvejais klijai gali nesustingti. Klijus tepkite ant paviršių, suspauskite paviršius ir nedelsdami pašalinkite klijų perteklių. Remontuojant įtrūkimus, gali tekti juos dengti keliais sluoksniais, didesniems įtrūkimams užpildyti tarp klijų sluoksnių naudokite stiklo audinį. Stingimo metu klijų tūris nesikeičia.
PATARIMAI Visi paviršiai turi būti sausi, švarūs ir be dulkių, nešvarumų, riebalų, aliejaus ar vandens. Jei reikia, pašalinkite minkštas ir atsilaisvinusias dalis.
APRIBOJIMAI  

 

Atgal