PENOSIL Parquet Filler 630 akrilinis hermetikas parketui

PENOSIL Parquet Filler 630 akrilinis hermetikas parketui

PENOSIL Parquet Filler 630 akrilinis hermetikas parketui

PRODUKTO APRAŠYMAS Vandens pagrindu pagamintas plasto-elastinis akrilinis hermetikas parketui, skirtas medinių siūlių sandarinimui, užpildymui ir taisymui. Sudaro tvirtą sandariklį su daugybe porėtų ir neporėtų medžiagų, tokių kaip betonas, plytos, metalai ir gipso kartono plokštės.
SPALVA Alksnis-eglė, bukmedis, tamsi vyšnia tamsus ąžuolas, raudonmedis, klevas- uosis-pušis, ąžuolas, rausvas-rudas alksnis
PAKUOTĖ 300 ml plastikinis patronas, 12 vnt. dėžėje
PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Sustingusį galima šlifuoti ir poliruoti. Tinka remonto darbams. Galima naudoti baldų restauravimui. Puikus sukibimas su daugeliu medžiagų. Vandens pagrindu akrilinis hermetikas parketui. Dažomas. Sudėtyje nėra tirpiklių. Beveik bekvapis.

NAUDOJIMO SRITYS Lakuotų ir nelakuotų parketo grindų siūlių sandarinimas. Paviršių, jungčių sandarinimas ir išlyginimas dailidžių, stalių darbuose. Medinių ir laminuotų paviršių tarpų ir įtrūkimų taisymas.
Baldų restauravimas.
SUKIMBA SU Mediena
Parketu
Betonu
Gipsu
Cementu
Gipso kartono plokštėmis
Plytomis
Metalu
NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS

Nupjaukite patrono srieginį antgalį ir užsukite ant jo antgalį, skirtą hermetikui nukreipti. Antgalį nupjaukite 45° kampu, kad susidarytų tinkamo dydžio dozavimo anga. Įstatykite patroną su antgaliu į pistoletą ir užpildykite antgalį hermetiku, spaudžiant pakartotinai pistoleto gaiduką. Užpildykite hermetiku jungtį, spausti daug kartų tolygiai pistoleto gaiduką ir traukti tolygiai palei siūlę. Užtepus išlyginkite hermetiko paviršių silikonine mentele ir pašalinkite hermetiko perteklių. Sustingusį akrilinį parketo glaistą galima šlifuoti ir dažyti. Jeigu dažysite visiškai nesustingusį, dažai sutrūks.

PATARIMAI Paviršiai turi būti sausi, ant jų neturi būti dulkių, atsilupusių dalelių ir jie turi būti nealyvuoti. Neporėti paviršiai turi būti nuvalyti tirpikliu ir švaria, nesipūkuojančia medvilnine šluoste. Tirpiklio perteklių reikia pašalinti švaria šluoste prieš jam išgaruojant.
Nesustingusį hermetiką galima nuvalyti PENOSIL Cleaning Wipes valymo servetėlėmis.
Sustingusį hermetiką galima pašalinti mechaniškai, o vėliau drėgna šluoste.
Naudojimo temperatūra yra nuo +5°C iki +40 °C.
Dėl didelės statybinių medžiagų įvairovės rekomenduojame atlikti išankstinį suderinamumo testą. Jei reikia, siekiant pagerinti sukibimą, paviršiai gali būti gruntuojami.
APRIBOJIMAI Nenaudokite ant bituminių ar dervų turinčių paviršių, taip pat ant statybinių medžiagų, iš kurių gali išsiskirti alyvos, plastifikatoriai.
Nenaudokite drėgnoje ar šlapioje aplinkoje arba jei artėja lietus.
Nenaudoti žemesnėje nei +5°C temperatūroje.
Nenaudokite paviršiams, kurie nuolat liečiasi su vandeniu.
Akrilinis hermetikas parketui neatsparus didelėms deformacijoms, judančiose jungtyse turėtų būti naudojamos elastingos medžiagos, tokios kaip silikoniniai sandarikliai.

 

Atgal