PENOSIL Glazing Silicone 330 neutralus silikonas stiklinimui

PENOSIL Glazing Silicone 330 neutralus silikonas stiklinimui

PENOSIL Glazing Silicone 330 neutralus silikonas stiklinimui

EAN 4743307160669

PRODUKTO APRAŠYMAS Aukštos kokybės neutralus alkoksi silikonas stiklinimui, pasižymintis puikiomis sukibimo savybėmis ir žemu moduliu. Suformuoja elastingą ir lankstų sandariklį ant porėto ir neporėto paviršiaus.
SPALVA Bespalvė
PAKUOTĖ 300 ml plastikinis patronas, 12 vnt. dėžėje
PAGRINDINĖS SAVYBĖS Didelis paslankumas jungtyje (±25 %) ir išlieka visada elastingas.
Lengva naudoti ir išlyginti. Sandarinimo ir užpildymo darbams tiek patalpose, tiek lauke. Puikiai tinka stiklinimo darbams. Atsparus UV spinduliams, oro sąlygoms ir senėjimo procesams. Nesukelia metalų korozijos. Puikiai sukimba tiek su porėtais, tiek su neporėtais paviršiais. Stingimo metu beveik nesusitraukia. Beveik bekvapis neutralus silikonas stiklinimui.
NAUDOJIMO SRITYS Langų ir durų sandūrų užpildymas ir sandarinimas nuo atmosferos poveikio tarp įvairių medžiagų, tokių kaip stiklas, mediena, metalas ir plastikas. Siūlių tarp stiklo fasado plokščių užpildymas ir sandarinimas nuo atmosferos poveikio. Stiklinių pertvarų sandarinimas ir kiti stiklinimo darbai. Medinių langų stiklinimas.
SUKIMBA SU Stiklu
Glazūruotais paviršiais
Mediena
Metalu
Betonu
Plytelėmis
PVC
Keramika
NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS 300 ml plastikinis patronas: nupjaukite patrono srieginį antgalį ir užsukite ant jo antgalį, skirtą silikonui nukreipti. Antgalį nupjaukite 45° kampu, kad susidarytų tinkamo dydžio dozavimo anga.  Įstatykite patroną su antgaliu į pistoletą ir užpildykite montavimo antgalį silikonu, spaudžiant pakartotinai pistoleto gaiduką. Užpildykite silikonu jungtį, spausti daug kartų tolygiai pistoleto gaiduką ir traukti tolygiai palei siūlę. Užtepus išlyginkite silikoninį paviršių silikonine mentele ir pašalinkite silikono perteklių.
PATARIMAI Paviršiai turi būti neriebaluoti, nealyvuoti, nedulkėti ir be atsilupusių dalelių. Dengiamas paviršius turi būti sausas. Jei reikia, gretimus paviršius uždenkite apsaugine dažymo juosta. Visose sujungtose vietose užtikrinkite pakankamą vėdinimą. Stingimo metu užtikrinkite, kad ant medžiagos paviršiaus nepatektų nešvarumų ir kad mechaninis krūvis nepažeistų jungties paviršiaus. Nenaudokite žemesnėje kaip +5 °C temperatūroje. Dėl skirtingų medžiagų galimos reakcijos prieš naudojimą rekomenduojame patikrinti gaminio tinkamumą ir sukibimą. Nesustingusį silikoną galima nuvalyti PENOSIL Cleaning Wipes valymo servetėlėmis. Sustingusį silikoną galima pašalinti mechaniškai. Jei reikia,
APRIBOJIMAI Nenaudokite ant bituminių paviršių arba ant statybinių medžiagų, iš kurių gali išsiskirti alyvos, plastifikatoriai ar tirpikliai (pvz., natūralios gumos, chloropreno, EPDM ir kt.) Nesukimba su polietilenu (PE), polipropilenu (PP), PTFE (Teflon®). Nerekomenduojame šio produkto naudoti natūralaus akmens jungčių sandarinimui, pvz., marmurui ir granitui. Dėl daugybės galimų paviršių įvairovės rekomenduojame atlikti išankstinį suderinamumo ir sukibimo testą. Netinka naudoti kaip struktūrinių stiklo klijų. Negalima dažyti.

 

Atgal